Виставка 16 лютого 2019 САС-UA "Кубок Запоріжжя 2019"

“Кубок Запоріжжя 2019”  16 лютого 2019 САС-UA

BEST IN SHOW

  1. № 207 Такса карлик. Г/Ш RUS BRAMERS YAKOBS MONARCH, вл. МАРЛЕНА МЕРКУЛОВА
  2.  №241 Басенджи CONNECTION OF GENERETION  DOMINANT STAR вл. KHOMYAK HALINA & IHOR
  3.  № 204 Фокстер’єр Г/Ш BEGOM BEGOM ZA BARSUKOM SCHASLAV, вл. БОЄВЕЦЬ О. І. МАРІУПОЛЬ
  4.  № 338 Голден ретривер ASTARTA FAVOURIT GOLD FRIENDS вл.KOLOMIICHUK T. ZAPORIZHZHIA
РЕЗУЛЬТАТИ БЕСТІВ

БЕСТ БЕБІ

  1.   №011 Вельш корги пемброк ANDVOL CHEVALIER вл. Bazilevich A. Dnepr
  2.   №334 Голден ретривер STENLI VANILLA вл. Симоненко И, Новомосковськ
  3.   №238 Амер.акита ROSALINE APRICOTE MOOD вл. Баранець Е. Олександрія
  4.   №107 Кане корсо BRIGHT STAR MY BRILLIANT MY PRIDE вл. GOROBETS V.  MELITOPOL

 БЕСТ ЩЕНЯТ

  1.   №008 Вельш корги кардиган FELANGRY MALEFICENTA GOLUBAYA ZHEMCHUZHINA вл. Кухарь О., м. Дніпро
  2.   №421 Чихуахуа Д/Ш WELCOME TO MY LIFE ALLURE II ORLANDO HOF, вл. Величенко Е.
  3.   №270 Сибирский хаски LIGHT LAND BARO NOBILIS, вл. ЯКУБЕНКО С., м. Херсон
  4.   №328 Голден ретривер MON MORIANI GALLARDO, вл. Бичкова Н., м. Дніпро

 БЕСТ ЮНІОРІВ

  1.   №269 Самоед LUNNYI VETER SANTA CLAUS, вл. Kozovnik O. Merefa
  2.   №335 Голден ретривер ALDIS ZHENERIS ARIEL KEBBEL, вл. Дубовиченко І.Г
  3.   №382 Папиллон FASHION RID HIGH HOPES, вл. DRUBETSKAYA R-PALIY O
  4.   №043 Німецька овчарка Д/Ш MICHIGAN, вл. Уколова Євгенія, Слав’янськ

 БЕСТ ВЕТЕРАНІВ

  1.   №306 Бигль APOLLO EXTREME LIFE, вл. Чиликін С.В., м. Харків
  2.   №406 Мопс CLEOPATRA VOSMOE CHUDO SVETA, вл. Погорелова Н.В., м. Дніпро
  3.   №340 Голден ретривер SALANDATTERRA BARBAROSSA BELISSIMA, вл. Надзорова Л.С., м. Дніпро
  4.   №429 Чихуахуа Д/Ш VELLORY STYLE ORNELLA DANGEROUS BEAUTY, вл. Кузьменко Е, м. Харків

 БЕСТ ПОЗА КЛАСИФІКАЦІЄЮ

  1.   №454 Восточно-європейська овчарка NIL’SON,вл. CHORNOBAI E. ZAPORIZHZHIA
  2.   №452 Бивер-йоркширський тер’єр ZLATA GOLDEN DREM HELENA, вл. Волкова Ольга, Єлизаветівка
  3.   №459 Московська сторожева ZVEZDNYIY DZHOKER GREAT BIG BEAR, вл. LYTVYNOV P.

  КОНКУРС РОЗПЛІДНИКІВ

  1.  Мопс, п-к «IDEAL IZ DOMA ELEN», вл.Фесенко Е., м. Маріуполь
  2.  Левретка, п-к  “P’YARI SARNA ”, вл. Савенко Т.& Kumar G., м. Запоріжжя
  3.  Цвергшпиц, п-к  “P’YARI SARNA ”, вл. Савенко Т.& Kumar G., м. Запоріжжя

   КОНКУРС ПЛЕМЕННИХ ПАР

  1.   НІМЕЦЬКИЙ ШПИЦ  МАЛИЙ, вл. Чимбарь Т., м. Дніпро
  2.   БИГЛЬ, вл. Бондаренко Наталя, м. Дніпро
  3.   НІМЕЦЬКИЙ  ЦВЕРГШПИЦ (ПОМЕРАНІАН) вл. Савенко Т.-Кумар Г., м. Запоріжжя

  КОНКУРС ЮНИЙ ХЕНДЛЕР

  1.  Величенко Катерина, басенджи
  2.  Лісовая Ірина, мопс
  3.  Семерій Марія, нем. цвергшпиц
  4.  Очеретько Аліна, лабрадор ретривер
РЕЗУЛЬТАТИ БЕСТІВ ГРУП

 

БЕСТ 1 ГРУПИ

  1.  № 001 Австралійська овчарка ARA MILLENIUM A BEAR GRIZZLY, вл. Tkachenko A.& Mukhin O.SOLONITSEVKA
  2.  №046 Немецька овчарка Д/Ш FLOYD Z AZOVSKOGO BEREGA,вл. Рибакова А.В. Семіновка
  3.  №066 Южнорус. овчарка ARIADNA WHITE SIMURAN, вл. VYSOTSKA M, MARIUPOL

БЕСТ 2 ГРУПИ

  1.  № 114 Леонбергер GEFEST LEO VOM ZARENDORF, вл. KAVYTSKIY MICHAILO, KIEV
  2.  №136 Средньоазіатська  овчарка  GABBAS LAYSAN,вл. Солонина В., Михайло-Лукашево
  3.  №134 Рус.черний тер’єр ZLATO BOJAR KVITKA, вл. Mukasova G.

БЕСТ 3 ГРУПИ

  1.  №204 Фокстер’єр Г/Ш BEGOM BEGOM ZA BARSUKOM SCHASLAV, вл. БОЄВЕЦЬ О. І., МАРІУПОЛЬ
  2.  №184 Джек расел тер’єр BUONA FORTUNA LOTS OF LUCK, вл. Попова О.В., м. Черкаси
  3.  №169 Бордер тер’єр ELGAR IS VELSA, вл. Sergeeva T.V., м. Донецьк

БЕСТ 4 ГРУПИ

  1.   №207 Такса карлик. Г/Ш RUS BRAMERS YAKOBS MONARCH, вл. МАРЛЕНА МЕРКУЛОВА
  2.   №212 Такса кролик. Д/Ш MONTESCEL FELLINI, вл. Сидельникова Е., м. Херсон
  3.   №209 Такса карликовая Д/Ш DAKS HONOR YUMI, вл.NIKONOROVA ANASTASIIA, DNIPRO

БЕСТ 5 ГРУПИ

  1.  №241 Басенджи CONNECTION OF GENERETION  DOMINANT STAR вл. KHOMYAK HALINA & IHOR
  2.  №250 Нем. цвергшпиц DARIKAR HABANERO вл. Карлова О.Б., м. Дніпро
  3.  №290 Тайський риджбек PERFECTION PHEBE WILDFLOWER, вл. SHIMANSKA N., DNIPRO

БЕСТ 6 ГРУПИ

  1.  №303 Бигль UNICUM EXSTRIM BE вл. БОНДАРЕНКО Н., м. Дніпро
  2.  №299 Бассет хаунд FOREVER LONG EARS QUCK MIND вл. Dmitriy Litvinov, Zaporozhje
  3.  №290 Далматин GLORIANDUS MALEFISENT вл. Alyushina E. Orlova L.

БЕСТ 7 ГРУПИ

  1.  №321 Эпаньоль бретон GUCCI FOR SAN MAMILIAN, вл. Новокрещенов В.
  2.  №320 Курцхаар BROOKLYN DREAM OF HUNTER, вл. Frolov S.,Dnipro
  3.  №317 Веймаранер AIVA, вл. Гуляева Ю., Запоріжжя

БЕСТ 8 ГРУПИ

  1.  №338 Голден ретривер ASTARTA FAVOURIT GOLD FRIENDS вл. KOLOMIICHUK T. ZAPORIZHZHIA
  2.  №355 Лабрадор ретривер VIOLET BRINT COMET вл. Усатенко Ю.  Мелитополь
  3.  №341 Кламбер спаниель BIG BOOM`S INCREDIBLE BAM BAM вл. Dubovichenko I.

БЕСТ 9 ГРУПИ

  1.  №404 Мопс IDEAL IZ DOMA ELEN ITAKA вл. Fesenko E.I.  Mariupol
  2.  №441 ШИ тцу  RECORD  ROTSHILD, вл. Fartushna Olha, Krivoy Rog
  3.  №433 Чихуахуа К/Ш TORRE DUENDE ANDZHI вл. КУЗЬМЕНКО Е. ХАРЬКОВ

БЕСТ 10 ГРУПИ

  1.  №448 Левретка DAI HOSHI P’YARI SARNA, вл. Savenko T- Kumar G, Zaporizhzhia
  2.  №585 Уиппет MOON LIGHT ROYALTY GRACE, вл. Sharonova T., Dnepr